0551 989 30 32 0212 216 16 72 varansoytasimacilik@gmail.com

HADIMKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Hadımköy Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın bir evden başka bir eve taşınmasıdır. Bu nakliyat türü günümüzde en çok tercih edilen ev taşıma şeklidir.  Hadımköy evden eve nakliye eşyaların paketlenmesi, mobilyaların parçalarına ayrılmasına kadar tüm işlemler nakliyat firmalarına aittir.

Hadımköy EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI NELERDİR ?

Hadımköy Evden Eve Nakliyat  aşamadan oluşur.

1 – Birinci aşaması planlamadır.
Hadımköy evden eve nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliyatlarda istenmeyen kazalar meydana gelebilir.

2 – İkinci aşama Evden eve nakliyatı ambalajlama oluşturur.
Hadımköy evden eve nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir. Hadımköy Evden eve nakliyat teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesin de eşyalarınızın zarar görmesi önlenir.

Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz ve tesisat ustası da bulunmaktadır. Marangozlarımız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları parçalar ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Hadımköy evden eve nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler.

3 – Üçüncü Aşama taşıma başlar.
Hadımköy evden eve nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır.

Hadımköy evden eve nakliye firmamız eşyalarınızı güvence altına alarak eşyalarınızın zarar görmememesini garanti eder.

Hadımköy Nakliyat ve Taşımacılık Firmamızda Her Müşterimizin Eşyalarının Taşımacılık Garantisi Altında Nakliyesi Sağlanır.

 

  • Özel Eşya Depolama
  • Piyano Taşımacılığı
  • Paket Taşımacılığı
  • Özel Eşya Taşımacılığı
  • Evden Eve, İşten İşe, Ofisten Ofise, Nakliye Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahçeşehir evden eve nakliyat - VARAN ULUSOY Ev Ofis Villa Taşıma